Найшвидший на світі дорожній автомобіль піде з молотка

Lotec Mercedes-Benz C1000Американський аукціонний дім RK Motor Collector Car Auctions виставить на торги суперкар Lotec Mercedes-Benz C1000, який називається найшвидкісним автомобілем, допущеним до їзди по дорогах загального користування.

Суперкар був побудований в 1995 році в єдиному екземплярі. Купе розроблялося «Мерседесом» спільно з німецьким виробником спортивних машин Lotec за індивідуальним замовленням бізнесмена з Об'єднаних Арабських Еміратів, який захотів отримати найшвидший на світі автомобіль.

Lotec Mercedes-Benz C1000

Автомобіль отримав карбоновий кузов, 5,6-літровий "мерседесівський" мотор V8 з двома турбонагнітачами Garrett і пятиступеневу механічну коробку передач. При цьому у суперкара немає підсилювача рульового управління і аудіосистеми, але є кондиціонер і підсилювач гальм. Віддача двигуна склала 1000 кінських сил.

Lotec Mercedes-Benz C1000

Купе здатне набирати першу "сотню" за 3,2 секунди, а його максимальна швидкість складає 431,3 кілометра на годину. Для порівняння, Bugatti Veyron Super Sport здатний розганятися до тих же 431 кілометри на годину, але у клієнтських автомобілів «максималка» обмежена електронікою на позначці 415 кілометрів на годину.

Lotec Mercedes-Benz C1000

Торги пройдуть з 31 жовтня по 3 листопада в американському Шарлотті, штат Північна Кароліна. Замовнику автомобіль обійшовся в 3,5 мільйона доларів. Тепер за машину планується виручити від 1 до 1,3 мільйона доларів.

Джерело: motor.ru