«Мерседес» розповів подробиці про начинку нового C-Class

Mercedes-Benz C-Class (W205)

Компанія Mercedes-Benz розповсюдила подробиці про технічну начинку сімейства C-Class наступного покоління (W205). Публічний дебют моделі відбудеться в січні наступного року на моторшоу в Детройті.

«Мерседес» C-Class побудують на модульній задньопривідній платформі MRA, що вже використовується для седана S-Class. Спереду у моделі з'явиться нова незалежна чотирьохважільна підвіска з алюмінієвими важелями, яка стала на два кілограми легше колишнього «Макферсона». Задня підвіска залишилася п'ятиважельною, проте вона була модернізована для зниження шумів і вібрацій.

Mercedes-Benz C-Class (W205)

В якості опції для моделі будуть пропонуватися три варіанта підвіски Direct Control: комфортна з амортизаторами, що автоматично регулюють жорсткість, варіант з можливістю вибору режимів роботи водієм, а також занижена на 15 міліметрів спортивна підвіска.

Mercedes-Benz C-Class (W205)

Крім того, вперше в сегменті на С-Class з'явиться пневматична підвіска, яка зможе самостійно регулювати дорожній просвіт в залежності від швидкості і ступеня завантаження автомобіля. З такою підвіскою водій зможе вибрати один з п'яти режимів руху: Comfort, Eco, Sport, Sport Plus і Individual, в якому можна налаштувати різні параметри машини на свій розсуд.

Mercedes-Benz C-Class (W205)

Кузов моделі стане наполовину алюмінієвим - кількість кузовних панелей з цього металу в порівнянні з попередником збільшиться з дев'яти до 48 відсотків. У конструкції з'являться композитні матеріали, а також збільшиться використання сталей гарячого формування (з трьох до восьми відсотків) і надміцних сталей (з трьох до чотирьох відсотків). Кузов стане легше на 70 кілограмів, а загальна маса автомобіля зменшиться на 100 кілограмів.

Mercedes-Benz C-Class (W205)

Мультимедійна система COMAND Online обзаведеться 7- або 8,4-дюймовим екраном (залежно від рівня оснащення) і сенсорною панеллю на центральному тунелі. Остання дозволить управляти всіма функціями машини за допомогою жестів пальцями (як на смартфонах), а кожен дотик до панелі буде супроводжуватися тактильним зворотним зв'язком.

Mercedes-Benz C-Class (W205)

Крім того, Mercedes-Benz C-Class обзаведеться проекційним дисплеєм і новою системою клімат-контролю, яка здатна підлаштовувати свою роботу у відповідності з даними GPS. Наприклад, якщо електроніка зрозуміє, що машина в'їхала в тунель, то автоматично буде задіяний режим рециркуляції повітря. В якості опції для моделі буде доступний ароматизатор і система іонізації повітря, як на S-Class.

Mercedes-Benz C-Class (W205)

У список систем безпеки увійдуть адаптивний круїз-контроль, що автоматично утримує машину в потрібній смузі руху, система запобігання фронтальних зіткнень, що працює на швидкості до 200 кілометрів на годину, система кругового відеоогляду і автоматичного паркування. Також електроніка зможе самостійно розпізнати встановлене дитяче крісло спереду і відключити подушку безпеки.

Mercedes-Benz C-Class (W205)

Про гаму двигунів поки не повідомляється. За попередньою інформацією, в лінійку увійдуть кілька бензинових «четвірок» і «шісток» потужністю від 184 до 335 кінських сил, а також дизелі, серед яких виявиться агрегат Renault, що розвиває 180 кінських сил.

Джерело: motor.ru