Mercedes наліпить шильдик Maybach на найдорожчі S-класи

Mercedes-Benz S-Class Coupe

Із табору Mercedes-Benz надходять все нові звістки про купе-версії S-Class. Головний дизайнер компанії Ян Кауль заявив, що автомобіль «дуже близький до серійної версії». Навіть незважаючи на те, що модель базується на модифікованому минулому поколінні S-Class, в ній використовується значна кількість нових деталей.

Згідно з Каулом, нове купе приблизно на 30 мм вище і на 20 мм вуще, а центр носового обтічника, відзначений логотипом Mercedes, став трохи вище і тепер менше дотримується дизайну «акулячий ніс». Серійна модель також отримає 20-дюймові диски замість концептуальних 21-дюймових.

Кауль, який проектував дизайн інтер'єру концепт-купе, заявив, що над автомобілем працювали з вересня минулого року і ледве встигли підготувати фінальну версію до автошоу у Франкфурті. «Автомобілі, на зразок цього, є частиною історії Mercedes-Benz. Коли ми почали працювати над цим проектом, ми уявляли собі автомобіль, за кермо якого не соромно було б сісти Джеймсу Бонду», - прокоментував Кауль.

Mercedes-Benz S-Class Coupe

Кауль також розповів, що цей концепт створений з опуклостей і чітких кривих ліній, він є сумішшю чистоти і чуттєвості, втіленої в скульптурі. Коли він з'явиться у продажу, то зможе скласти конкуренцію Bentley Continental GT. Незабаром також планується версія в кузові кабріолет.

Але це ще не всі новини про S-Class. Торік убер-люксовий Maybach покинув цей світ, але за чутками, частково він все ще може повернуться до нас. Джерела видання Auto Guide повідомляють, що «висока ймовірність" того, що ім'я Maybach буде використано для подовженого S-Class або навіть для Pullman.

Mercedes-Benz S-Class Coupe

Довгобазний S-Class очікується в посадковій конфігурації 2+2, а Pullman буде розрахований на шістьох, тобто 2+2+2. Не виключено, що Maybach назвуть лише самі нафаршировані комплектації S-Class. Про дату повернення легендарного бренду поки немає ніякої інформації.

Maybach

Джерело: autoutro.ru