Mercedes-Benz розсекретив інтер'єр нової моделі

Інтер'єр Mercedes-Benz V-Class.

Компанія Mercedes-Benz опублікувала фотографії інтер'єру моделі V-Class, яка прийде на зміну фургону Viano і буде повністю розсекречена в березні наступного року на моторшоу в Женеві. Про це пише видання Autocar.

Новий V-Class, який поки ще знаходиться в розробці і носить кодове позначення W447, створюється для того, щоб об'єднати в рамках однієї моделі як власників R-Сlass, так і пасажирських модифікацій нинішнього Viano.

Інтер'єр Mercedes-Benz V-Class.

За словами представників «Мерседеса», V-Class насамперед буде позиціонуватися як автомобіль для великих сімей і пасажирських перевезень. Модель отримає мультимедійний комплекс з сенсорною панеллю, вбудованої в джойстик управління, системи кругового відеоогляду і стеження за мертвими зонами, а також заднє скло, яке відкривається окремо від кришки багажника.

Інтер'єр Mercedes-Benz V-Class.

Згодом у V-Class також з'являться версії з найпростішою обробкою салону і мінімальним обладнанням. Такі автомобілі будуть продаватися під ім'ям Vito.

Інтер'єр Mercedes-Benz V-Class.

Очікується, що Mercedes-Benz V-Class буде пропонуватися тільки з чотирициліндровими двигунами. Поява версій з V6 можливо тільки після першого рестайлінгу моделі. Трансмісія - семиступінчаста автоматична.

Інтер'єр Mercedes-Benz V-Class.

Європейські продажі V-Class почнуться в другому кварталі 2014 року.

Джерело: motor.ru