Mercedes відродить Sportcoupe

Компанія Mercedes-Benz збирається випустити на ринок в 2015 році нових гравців у власному С-класі. Однією з новинок стане спроба відродити справжній Sportcoupe, однак це буде не трьохдверний варіант, а повноцінний п'ятидверний конкурент BMW 3-Series Gran Turismo.

Подробиць поки вкрай мало, проте джерела припускають, що новий C-Class Sportcoupe буде побудований на тій же подовженій базі, що і седан C-Class для китайського ринку. Це дозволить забезпечити додатковий вільний простір заднім пасажирам порівняно зі стандартним седаном.

Крім того, в розробці знаходиться і кабріолет C-Class, дата випуску якого поки не затверджена. Поки що про нього відомо менше всього, але майбутній конкурент BMW 3-Series Convertible і Audi A5 Cabriolet буде обладнаний м'яким тканинним дахом. Вишенькою на торті стане заміна сучасному C63 AMG , яка буде обладнана новим мотором V-8 обсягом 4,0 літра. У компанії стверджують, що це буде своєрідний конкурент Porsche 911, С190.

Mercedes-Benz C-Class Coupe

Також в розробці знаходиться новий гібрид С300 з можливістю підзарядки від розетки. І знову лише домисли про те, що в ньому буде використовуватися 2,0-літрова версія мотора М274 в поєднанні з електромотором і блоком літієво-іонних батарей. На електротязі такий автомобіль зможе проїхати до 60 км.

Джерело: autoutro.ru