Седану Mercedes CLA 45 AMG Racing подарують дорожню версію

Тобіас Мьорс, бос AMG, розповів журналістам про можливе більш «гаряче» виконання чотиридверки Mercedes-Benz CLA 45 AMG. Він заявив, що у високофорсованого дволітрового турбомотора ще є потенціал до нарощування показників. Але, правда, у компанії немає планів на найближчий час з випуску логічного продовження CLA 45 AMG з добре знайомої приставкою Black Series до імені. Зате не виключений швидкий вихід цивільної версії кільцевого «снаряда» CLA 45 AMG Racing Series.

Mercedes CLA 45 AMG

Сам гоночний апарат ще чекає дрібносерійного випуску. Може бути, його дорожній варіант поспіє навіть раніше.

Mercedes CLA 45 AMG

Одне з цікавих зауважень Мьорса: мотор CLA 45 AMG теоретично можна пристосувати і для поздовжнього розташування, і, отже, для Мерседесів більших, ніж А і CLA. Зараз така робота не ведеться, але ... «Ми повинні це обговорити», - пояснив Тобіас.

«Є певний потенціал з боку двигуна, і, що є вузьким місцем на даний момент, ми не в змозі задовольнити всі потреби ринку, - заявив шеф AMG. - Наступний рік буде краще. Може бути, ми щось зробимо для вулиці з CLA 45 Racing, але така машина не є пріоритетом прямо зараз». Мьорс також не виключив можливості того, що вузли і технології, обкатані на новому чотирициліндровому турбомоторі, будуть адаптовані до майбутнього агрегату AMG V8 4.0 з двома турбокомпресорами. Але Мьорс відмовився розкривати деталі, додавши обтічно: «У нас є багато нових продуктів, готових до виходу. Наступний рік буде дуже важливим для AMG».

Леонид Попов, drive.ru