Mercedes B-Class Electric Drive краще, ніж BMW i3

Mercedes B-Class Electric Drive

Суперництво між Mercedes і BMW, ймовірно, є найбільш напруженим в автомобільному світі. Обидва автовиробника йдуть на рівних практично у всіх сегментах, в яких присутні. Сегмент електрокарів не стане винятком, оскільки нещодавно запущений суперміні BMW i3 незабаром здобуде конкурента від Mercedes під назвою B-Class Electric Drive.

Щоб підвищити обізнаність клієнтів про нову модель, відповідальний за дослідження і розробки Daimler Томас Вебер натякнув, що електричний B-Class буде краще, ніж i3. "У всіх ключових критеріях наш автомобіль буде підтримувати все той же високий рівень" , - підкреслив Вебер в інтерв'ю Automobilwoche.

Він зазначив, що B-Class Electric Drive має 5 посадочних місць на фоні 4 у BMW. У звичайному повсякденному використанні він здатний проїхати 200 км і досягти максимальної швидкості 160 км/год. BMW i3 має запас ходу 190 км і максимальну швидкість 150 км/год. У Mercedes крутний момент дорівнює 300 Нм, у BMW 250 Нм. Однак i3 швидше розганяється до 100 км/год: 7,2 секунди проти 7,9 секунд.

Mercedes B-Class Electric Drive

Вебер додав, що Mercedes поки не встановив ціну на B-Class Electric Drive в Європі, але обіцяв, що вона буде "украй конкурентоспроможна ". Електричний B-Class стартує в США навесні, в Європі - восени 2014 року.

Джерело: autoutro.ru