Міка Хаккінен виграв дебютну гонку Азіатської серії GT

Mercedes-Benz SLS AMG GT3

Дворазовий чемпіон світу Формули-1 Міка Хаккінен здобув перемогу у своїй дебютній гонці Азіатської серії GT. Як повідомляє Autosport, фін фінішував першим на китайській трасі «Чжухай». Пілот керував автомобілем Mercedes-Benz SLS AMG категорії GT3 по черзі з 17-річним спортсменом з Гонконгу Меттью Соломоном. До цього заїзду Соломон брав участь тільки в картингових змаганнях.

Перемога в Китаї стала для Хаккинена першої з 2007 року, коли Міка вигравав гонки німецького чемпіонату DTM. У 2011 році фін вже виступав у Чжухаї на автомобілі тієї ж моделі - в той момент заїзд входив до календаря Інтерконтинентального кубка «Ле-Ман» ILMC. Цього разу Хаккінен стартував шостим і в підсумку виграв гонку з 12 машин. Обгін за перше місце скоїв Соломон. До фінішу дісталися вісім учасників. У другому заїзді дует Хаккінен/Соломон зайняв четверту позицію після того, як на останньому колі Міка допустив помилку.

Гонка Азіатської серії GT. На першому місці екіпаж Хаккінен/Соломон

Після фінішу Хаккінен похвалив свого партнера по команді Erebus Motorsport, назвавши його «неймовірно талановитою молодою людиною». «Я був радий допомагати Меттью і спостерігати за тим, як він на моїх очах втілював отримані рекомендації в життя», - описав минулий гонку 45-річний фін.

Міка Хаккінен і Меттью Соломон на п'єдесталі пошани

На своїй сторінці у фейсбуці Соломон написав, що хотів би стати першим представником Гонконгу у Формулі-1. У якій серії Меттью виступатиме в 2014 році, поки невідомо.

Джерело: motor.ru