Mercedes створить конкурента BMW X6

Керівництво Mercedes-Benz підтвердило, що за прикладом BMW буде схрещувати позашляховик і спорткупе, щоб створити щось аналогічне моделі Х6, повідомляє американське видання Car and Driver. Баварська модель, що дебютувала п'ять років тому по суті залишається єдиною у своєму роді, і на деяких ринках її справи йдуть не так вже добре. Скажімо в США з усіх моделей BMW цей спортивний кросовер продається практично найгірше. А от у Росії і ще в декількох країнах, він майже так само затребуваний, як і Х5. Ну а в сумі X5 і X6 у нас сильно обганяють по продажах Mercedes-Benz ML, тому, звичайно, не дивно, що мерседесівці також хочуть ввести в гаму аналогічну модель.

Mercedes-Benz MLC

Це всього лише ескіз, створений художником журналу Car and Driver

Представники німецької компанії пояснили ще один резон, який ними рухає: на спортивні позашляховики попит зростає, а витрати на розробку нової моделі в даному випадку порівняно невеликі. Достатньо взяти основу від Mercedes-Benz ML і спроектувати занижений дах, більш круто завалене лобове скло і так само нахилені п'яті двері - ось і готова новинка.

Ну а по спортивних якостям свіжа модель не поступиться X6, адже необхідні потужні мотори є в арсеналі ML. Двигуни потужністю від 258 до 525 к.с. дозволять нав'язати боротьбу всім модифікаціям «баварця», включаючи X6 M. Справедливості заради відзначимо, що останній все ж потужніше - 555 сил.

Імовірно, новинку назвуть Mercedes-Benz MLC, і її дебют відбудеться вже в 2014 році.

Джерело: auto.mail.ru