Mercedes-Benz M-Class отримав вищу оцінку за краш-тест

Mercedes-Benz M-Class

Американський страховий інститут дорожньої безпеки (IIHS) поставив кросоверу Mercedes-Benz M-Class вищу оцінку за захист пасажирів - Top Safety Pick +. Модель успішно пройшла краш-тест з 25-процентним перекриттям і показала хороші результати в інших випробуваннях, включаючи удар ззаду і імітацію перевороту. Позашляховик став першим представником компанії зі Штутгарта, який пройшов такий краш-тест, з тих пір як він був введений IIHS влітку 2012 року.

Показання, зняті з датчиків манекенів, зафіксували можливість отримання водієм травми лівої гомілки, однак імовірність отримання важких каліцтв іншими частинами тіла виявилася мала. Фронтальна подушка безпеки добре захистила голову, а шторка безпеки запобігла контакту тіла з уламками бічної частини кузова, скла та інших предметів ззовні.

Mercedes-Benz M-Class

Фахівці відзначили, що виробник посилив міцність дверних порогів всіх M-Class, вироблених з серпня 2013 року, що істотно підвищило безпеку пасажирів.

Mercedes-Benz M-Class

Фронтальний краш-тест з 25 відсотковим перекриттям (тобто на 25 відсотків ширини передньої частини автомобіля з боку водія) проводиться на швидкості 64 кілометри на годину. Він імітує пошкодження, які отримує машина при зіткненні з деревом або ліхтарним стовпом. У загальній складності таке випробування на даний момент змогли пройти трохи більше 20 моделей. До «Мерседеса» позитивні результати вдалося показати оновленому мінівену Honda Odyssey.

Джерело: motor.ru