Mercedes фіксує рекордні продажі

Світовий ринок нових автомобілів поступово оговтується, і результати продажів більшості автовиробників виглядають все більш оптимістично. Винятком можна порахувати хіба що ринок Америки, на якому зростання продажів нових автомобілів за результатами за вересень дещо сповільнилося. Однак навіть з урахуванням цього уповільнення компанія Mercedes - Benz зуміла поставити новий особистий рекорд.

За минулий місяць німецький автовиробник продав 142994 автомобіля по всьому світу, що стало кращим результатом компанії за останні 87 років, тобто з моменту утворення концерну Daimler-Benz. Найбільш продаваними моделями виявилися E-Class , A-Class і CLA-Class.

Найбільш прибутковим ринком для Mercedes і раніше залишається рідна Європа - на неї припала половина всіх продажів ( 71085 автомобілів). Однак і азіатський ринок дає про себе знати: 39013 одиниць, з яких 20 375 було продано в Китаї. Цікаво, що Японія несподівано виявилася найбільш динамічним ринком для Mercedes - за вересень продажі виросли на 31,4 відсотка. Ще на 7 відсотків порівняно з минулим роком зросли продажі марки в Америці і склали 24697 автомобілів.

"Ніколи ще Mercedes-Benz не продавав більше автомобілів за місяць, ніж за минулий вересень. Новий S -Class вже завоював лідируючі позиції в Німеччині. E-Class і наші нові компактні моделі теж виявилися вкрай популярними. З урахуванням результатів продажів за минулу дев'ять місяців, можна з упевненістю сказати, що і за результатами за весь рік ми зафіксуємо рекордні показники ", - заявив віце-президент компанії Йоахім Шмідт.

Джерело: autoutro.ru