Універсалу Mercedes CLS Shooting Brake оновлять фізіономію

Купеподібний універсал CLS Shooting Brake дожив до планового рестайлінгу. Про це свідчать шпигунські знімки, що відобразили оновлену пятидверку на випробуваннях. Камуфляж не в силах приховати головні зміни в зовнішності: перероблені будуть фари, передній бампер і решітка радіатора. В останній можна помітити сітку, за стилем перегукується з відповідною деталлю седана CLA. А ось задня частина тестового зразка універсала залишилася без маскування, і видно, що щонайменше на даний момент в ній дизайнери нічого не чіпали.

Mercedes CLS Shooting Brake

Універсал 2015 модельного року німці, швидше за все, покажуть офіційно в 2014 році.

Mercedes CLS Shooting Brake

У салоні Фотошпигуни помітили шматок чорної тканини на центральній консолі, можливо, приховує деякі перероблені елементи передньої панелі.

Помірний за масштабом рестайлінг може торкнутися й інтер'єр, але точно сказати не можна, можливі зміни тут німці приховують. Легко також припустити, що схожі обновки чекають і седан CLS. Додамо, що обидві машини продовжать розширювати свою моторну гамму. Приміром, останнім придбанням "цлс», анонсованим ще наприкінці минулого року, став бензиновий агрегат V6 3.0 (333 к.с., 480 Н • м).

Леонид Попов, drive.ru