«Мерседес» відмовився збільшити число передньопривідних моделей

Mercedes-Benz CLA 250 Sport

Компанія Mercedes-Benz відмовилася від планів подальшого розширення лінійки передньопривідних моделей, повідомляє видання Car and Driver з посиланням на власне джерело. Про те, що виробник розраховує навпаки збільшити число таких автомобілів в середині поточного року стало відомо від голови концерну Daimler Дітера Цетше.

У найближчому майбутньому єдиною передньопривідною новинкою «Мерседеса» стане універсал CLA з кузовом типу «Shooting Brake». Раніше передбачалося, що наступними моделями марки з переднім приводом можуть стати відкритий варіант «А-Класу» і новий родстер, який, ймовірно, міг отримати ім'я SLA.

Проте в компанії відмовилися від цих ідей, вирішивши сконцентруватися на розробці більш дорогих моделей з заднім приводом. Зокрема, на створенні серійного варіанту купе S-Class, прототип якого був показаний у вересні на Франкфуртському автосалоні.

На даний момент у «Мерседеса» є чотири моделі з переднім приводом: хетчбек A-Class, компактвен B-Class, седан CLA і компактний кросовер GLA, який з'явиться на ринку в 2014 році і буде також мати версію з повним приводом.

Джерело: motor.ru