Mercedes-Benz готує CLA-Class в кузові Shooting Brake

Mercedes-Benz CLAСхоже, що в Mercedes-Benz зрозуміли, як зробити CLA-Class ще більш бажаним. Нагадаємо, це «чотирьохдверне купе» в нашій країні вже давно повністю розпродано, і наступні поставки очікуються не раніше весни наступного року. Така ситуація, до слова, склалася і в багатьох європейських країнах, де ця передньопривідна чотирьохдверка швидко набрала популярність.

У Штутгарті задумали зробити останній автомобіль на новій передньопривідній архітектурі - CLA в кузові шутінг-брейк. Така комбінація двох моделей вже є в модельному ряду Mercedes-Benz: це CLS-Class, який також існує в кузові «чотирьохдверного купе» і шутінг-брейк.

Потрібно відзначити, що сьогодні поняття «шутінг-брейк» відноситься до кузова купе, але з задньою частиною, виконаною як у універсала. Класичні автомобілі, зроблені за таким принципом - Volvo P1800 ES і Ferrari FF. Але оскільки CLA розцінюється самим Mercedes як купе, то й вийде з нього шутінг-брейк, а не універсал.

Mercedes-Benz CLA

Але суть в тому, що як його не назви, автомобіль просто зобов'язаний вийти привабливим. У випадку з CLS цей хід позитивно позначився на моделі, так що немає причин переживати за компактний CLA. До речі, цілком можливо, що ця версія CLA доповниться зарядженим варіантом від AMG - CLA 45 AMG.

Mercedes-Benz CLA

Повідомляється, що він стане останньою моделлю, побудованою на цій платформі. Це, у свою чергу, означає, що невеликий родстер SLA поки заморожується до кращих часів.

Джерело: autoutro.ru