Mercedes - найчастіше викрадають

Mercedes-Benz C-ClassБагатьом шалено подобається продукція німецької компанії Mercedes-Benz. Часом настільки, що люди не зупиняються ні перед чим, щоб тільки дістати його. Мабуть саме тому автомобілі Mercedes-Benz потрапили в не самий престижний рейтинг автомобілів, що найбільш викрадаються в світі. Відразу кілька моделей, а саме C-Class, E-Class і S-Class зайняли почесні місця в топ-10 за версією Національного Бюро Страхування США, що спеціалізується на кримінальних випадках.

У звіті організації за викраденнями люксових автомобілів говориться, що C-Class став машиною, що викрадається найчастіше в Північній Америці за період з 2009 по 2012 роки. Сьогодні ця модель є однією з найпопулярніших серед автомобілів німецької фірми. Як би то не було за ці три роки в США було викрадено 485 машин. Але в компанії поспішно заявили, що більша їх частина повернулася до власників, завдяки системі трекінгу mbrace.

Друге місце зайняв самий драйверський автомобіль за версією багатьох і багатьох - BMW 3-Series, і їх було викрадено рівно 471 штука. Не так вже сильно від нього відстали Infiniti G, які були викрадені в розмірі 405 автомобілів. Інші не подолали рубіж в 400 авто і представлені в списку нижче:

4. Mercedes-Benz E-Class - 381 штука

5. Cadillac CTS - 326 машин

6. BMW 5-Series - 256 седанів

7. Lincoln MKZ - 226 угонів

8. Acura TSX - 190 преміум-седанів

9. Lexus IS - 177 найдорожчих "тойот"

10. Mercedes-Benz S-Class - 163 членовоза

Джерело: autoutro.ru