Mercedes відкриє музей в Китаї

Музей Мерседес-Бенц

Керівництво Mercedes - Benz явно дуже зацікавлене у розвитку бренду на величезному ринку Китаю: на ці цілі планується витратити 2 мільярди євро. Більше того, днями концерн Daimler AG оголосив про те, що в Піднебесній буде відкритий культурний центр Mercedes-Benz, основним елементом якого стане другий у світі міжнародний музей марки.

Будівля музею, швидше за все, буде виконано в тому ж стилі, що і перший музей Mercedes-Benz, розташований у Штутгарті і завоював свого часу цілу серію престижних нагород в області архітектурного дизайну. Спочатку музей розташовувався на території заводу, проте 19 травня 2006 року він переїхав в нову будівлю. У виставкових залах загальною площею 16 500 квадратних метрів представлено понад 160 експонатів. На сьогоднішній день з моменту відкриття цього музею в 2006 році в його залах побували п'ять мільйонів чоловік.

Музей Мерседес-Бенц

І мільярдні інвестиції, і створення культурного центру є частиною програми Mercedes-Benz по зміцненню своїх позицій на китайському ринку. Так вийшло, що компанія побачила потенціал Китаю дещо пізніше своїх основних конкурентів, Audi і BMW, і починаючи з цього року починає активно надолужувати згаяне і зміцнювати свої позиції.

Джерело: autoutro.ru