Mercedes SLS AMG відправлять на пенсію навесні 2014

Виробництво спорткара, що випускається з січня 2010 року Mercedes-Benz SLS AMG буде припинено у березні наступного року. Про це повідомили німецькі автомобільні ЗМІ.

Mercedes-Benz SLS AMG

Незважаючи на досить непоганий попит (за мірками суперкарів, зрозуміло), Mercedes-Benz SLS AMG піде на пенсію головним чином тому, що необхідно звільнити виробничі потужності заводу Daimler AG в м. Зіндельфінгені для наступника - спорткара Mercedes-Benz SLC (кодове позначення С190) . Остання модель влітку цього року була помічена на трасі Нюрбургрінг, де вона проходила випробування. Попутно стали відомі деякі подробиці проекту С190.

Mercedes-Benz SLC

Майбутній спорткар буде менше, легше і дешевше Mercedes-Benz SLS AMG і стане прямим конкурентом Porsche 911. За неофіційною інформацією, автомобіль отримає чотирилітрову твін-турбо «вісімку» потужністю 485 к.с. у базовій модифікації, 550 к.с. у модифікації SLC S і 585 у Mercedes-Benz SLC Black Series. Так само машина матиме сталевий, а не алюмінієвий кузов і звичайні двері, а не «крило чайки», які має Mercedes-Benz SLS AMG. Відповідно, більш демократичним буде і цінник. Точна ціна поки не називається, але очікується, що коштувати Mercedes SLC буде близько 110 000 євро ($ 143 200).

Mercedes-Benz SLC

Офіційна прем'єра Mercedes-Benz SLC (C190) відбудеться на початку наступного року, а виробництво на заводі в Зіндельфінгені почнеться в кінці 2014 - початку 2015 року.

Джерело: auto.mail.ru