Шасі Mercedes-Benz і Infiniti використовують для Renault і Nissan

Карлос Гон

Нова платформа, яка розробляється для моделей Mercedes - Benz і Infiniti, може лягти в основу автомобілів Renault і Nissan. Про це з посиланням на главу французько - японського альянсу Карлоса Гона повідомляє видання Automotive News.

«Коли ми розробляємо шасі, воно не належить одному бренду. Воно є власністю всіх компаній. Навіть якщо зараз я скажу, що у нас немає проектів для тієї чи іншої платформи, то це не означає, що протягом трьох місяців не з'явиться хто-небудь і не запропонує проект, який я вирішу реалізувати на цьому шасі», - заявив Гон.

Керівник Renault-Nissan додав, що платформа для Mercedes-Benz і Infiniti, на його думку, може виявитися рентабельною і для менш дорогих моделей. Він додав, що економічна ефективність не залежить на пряму від шасі, а спирається на специфікації конкретного автомобіля.

На даний момент компанія Mercedes-Benz використовує на своїх передньопривідних моделях модульне шасі MFA. Ця ж платформа ляже в основу хетчбека гольф-класу Infiniti Q30, провісник якого дебютував на автосалоні у Франкфурті.

«Мерседес» і «Інфініті» вже працюють над заміною MFA. Нове шасі ляже в основу седана, хетчбека і семимісного кросовера Infiniti, а також наступних A- і B- Class. При цьому в «Рено» спочатку відмовилися від участі в розробці цієї платформи через відсутність моделей, на яких можна було б застосувати новинку.

Під час Франкфуртського моторшоу також стало відомо, що підписана в 2010 році угода між концерном Daimler і альянсом Renault-Nissan, в рамках якого, зокрема, вже з'явилася спільна модель Mercedes-Benz і Renault, іменована Citan, буде розширено з первинних трьох до десяти проектів. До їх числа увійде, наприклад, спільна розробка моторів.

Джерело: motor.ru