Mercedes-Benz і Infiniti створять спільну платформу

Концепт-кар Infiniti Q30.

Компанії Mercedes - Benz і Infiniti до 2017 року розроблять нову спільну платформу. Вона замінить поточне «мерседесівське» модульне шасі MFA. Новинка називається JC1. Про це з посиланням на власні джерела повідомляє видання Automobile.

Від спільної розробки цього шасі вже відмовилися в Renault. Французи мотивували це бажанням заощадити і відсутністю перспективи для застосування даної платформи на своїх майбутніх моделях. У Infiniti, у свою чергу, планують використовувати шасі для створення хетчбека, який, ймовірно, стане Q30 наступного покоління, конкурента седану Audi A3 і семимісного аналога кросовера Mercedes - Benz GLA.

У німецькій компанії планують збудувати на JC1 наступні хетчбек A- Class і компактвен B- Class.

Ніяких додаткових подробиць про спільний проект Mercedes-Benz і Infiniti поки немає. Невідомий і обсяг інвестицій , які підуть на створення нового шасі.

Раніше повідомлялося, що концерн Daimler AG, що володіє маркою Mercedes-Benz, і альянс Renault -Nissan, частиною якого є бренд Infiniti, мають намір збільшити кількість спільних проектів з трьох до десяти. У рамках співпраці партнери мають намір спільно випускати і розробляти двигуни, а також обмінюватися моделями комерційних транспортних засобів.

Джерело: motor.ru