Mercedes CLA 45 AMG Racing Series і CLA 250 Sport чекають дебюту

Апарат, що числиться концептом, CLA 45 AMG Racing Series є прообразом гоночного автомобіля, який в майбутньому зможуть замовляти клієнти відділення AMG. Мається на увазі, що в разі високого попиту на такі машини їх можна буде вивести на старт якої-небудь аматорської гоночної серії. Причому німці готові скорегувати начинку і параметри автомобіля згідно тому чи іншому регламенту. Можна налаштувати віддачу двигуна, параметри роботи трансмісії або отримати навіть передньопривідний варіант (за замовчуванням привід повний).

Mercedes-Benz CLA 45 AMG Racing Serie

Новий кільцевий апарат базується на «зарядженому» седані CLA 45 AMG, проте володіє доопрацьованою технікою і новим аеродинамічним обвісом з вуглеволокна. Його більш скромний сусід хоч і виглядає простіше, теж знайомий з треком не з чуток.

Mercedes-Benz CLA 45 AMG Racing Serie

Як і CLA 45 AMG, чотирьохдверка Racing Series використовує дволітровий 360 сильний турбомотор і семиступінчасту коробку-«робот» AMG Speedshift DCT.

Модифікація CLA 45 AMG Racing Series не просто виглядає по-бойовому, але дійсно пристосована до кільцевих перегонів. Шасі з розширеною колією допускає настройку підвіски в боксах (кліренс, жорсткість пружин і амортизаторів, геометрія). Регулюється і заднє антикрило. У кузов вбудована високоміцна захисна клітка, в салоні встановлені вуглеволоконні гоночні крісла Recaro, підготовлені для системи HANS. Кермо також гоночне. А нові аеродинамічні елементи і розширені повітрозабірники покликані збільшити притискну силу, а ще забезпечити адекватне охолодження гальмівних дисків в гоночних умовах.

Mercedes-Benz CLA 45 AMG Racing Serie

Крім іншого, гоночний автомобіль обладнаний вбудованими пневматичними домкратами для швидкої заміни коліс на піт-стопах.

Крім концепту німці покажуть на домашньому автошоу у Франкфурті передсерійний седан CLA 250 Sport, який потрапить до дилерів у грудні нинішнього року. Це не модель від AMG, але модель engineered by AMG. Оснащена вона дволітровим мотором з віддачею 211 к.с. і 350 Н • м (причому максимальний момент розвивається від 1200 до 4000 оборотів в хвилину).

Mercedes-Benz CLA 250 Sport

Коробка передач - 7G-DCT зі спортивними настройками.

Mercedes-Benz CLA 250 Sport

У базове оснащення CLA 250 Sport входять п`ятиспіцеві 18-дюймові легкосплавні колісні диски і червоні гальмівні супорти. В інтер'єрі тему червоних акцентів підтримують ремені безпеки.

Mercedes-Benz CLA 250 Sport

Замовити CLA 250 Sport в Європі можна буде вже з 7 жовтня 2013 року. Ціна - 42 304,5 євро.

Новинка отримала адаптовані в AMG шасі, рульове управління і ESP, налаштовані на більш емоційне водіння, ніж стандартні вузли. Модифікована і вихлопна система. Зовні ж підігрітий варіант CLA додатково виділяють шильдики Sport на передніх «крилах» і червоні вставки в передньому і задньому бамперах.

Леонид Попов, drive.ru