Mercedes завалить китайців новими моделями

Компанія Daimler має намір зробити ставку на китайський ринок. Таке рішення було прийнято після аналізу ситуації, згідно з яким продажі автомобілів Mercedes-Benz поступаються конкурентам BMW і Audi. Про це повідомляє The Wall Street Journal.

Mercedes-Benz E-Class

За словами голови відділу продажів Mercedes в Китаї Ніколаса Спікса, основна ставка буде зроблена на нові моделі, розширення дилерської мережі та поліпшення післяпродажного обслуговування. «Цей рік - вирішальний для нас. Він покаже, чи зможемо ми відповісти на постійно зростаючий попит преміального сегмента на даному ринку або навіть перевищити його », - розповів Спікс.

До 2015 року в Китаї Daimler планує запустити виробництво близько 20 нових та оновлених моделей. Особливе значення надається новому Mercedes-Benz Е-класу, китайська прем'єра якого відбулася минулої п'ятниці. Раніше компанія оголосила про плани реалізувати в КНР більше 300 000 автомобілів до 2015 року, причому до цього ж терміну 2/3 від усіх продаваних автомобілів повинні бути зібрані всередині цієї країни.

Джерело: auto.mail.ru