Новий Mercedes GLK обзаведеться маленьким бензиновим мотором

Нинішній Mercedes GLK не схожий на грозу екологів. Лінійка моторів компактного кросовера складається з наддувних і атмосферних двигунів з чотирма або шістьма циліндрами, які також оснащуються системами безпосереднього уприскування палива. Але машина нового покоління піддасться впливу даунсайзінга - в гамі з'явиться версія з новим бензиновим мотором об'ємом 1,8 л. Це буде «четвірка» з прямим уприскуванням палива і малоінерційним турбокомпресором, віддача якої складе більше 180 сил. Агрегат 1.8 доповнить ряд вже відомих по нинішній моделі моторів - бензинових 2.0 (211 к.с.) і V6 3.5 (306) і турбодизельних 2.1 (143-204) і V6 3.0 (265).

Mercedes-Benz GLK

Шестиступінчастими механічними коробками передач і раніше будуть комплектувати тільки задньопривідні версії GLK 200 CDI і GLK 220 CDI. Решті покладено доопрацьований семидіапазонний «автомат».

Mercedes-Benz GLK

На відміну від нинішнього GLK прийдешній буде продаватися ще й у Великобританії - на одному з найбільших європейських ринків.

Середній робочий об'єм по моделі зменшиться, але, за інформацією власних джерел видання Auto Express, габарити GLK другої генерації збільшаться. Розтягнеться і колісна база - за чутками, з 2755 до 2800 мм. В основі кросовера опиниться платформа моделі C-класу W205 (стійки McPherson спереду і багатоважільна конструкція ззаду), який вийде на ринок в 2014 році. А ось новий Mercedes GLK побачить світ лише в другій половині 2015 року. Ціни повинні залишитися приблизно на тому ж рівні, що й зараз. Нині за GLK у Німеччині просять мінімум 36652 євро.

Роберт Есенов, drive.ru