Московське ательє зробило унікальний Mercedes G-класу

Останнім часом нерідкі випадки, коли «прокачуванню» піддається автомобіль, що вже пройшов цю процедуру. Ось і в московському тюнінг-ательє Top Car вирішили піти по такому ж шляху і взяли на «прокачування» не просто Mercedes-Benz G 65 AMG, а машину, над якою вже встигло попрацювати відоме німецьке ательє Hamann.

Mercedes-Benz G65 від Top Car

Mercedes-Benz G65 від Top Car

На прохання одного клієнта позашляховику радикально переробили салон, і тепер можна з упевненістю сказати, що другого такого Гелендевагена не існує в природі. Інтер'єр обробили бежевою шкірою, алькантарою і вставками з шкіри крокодила. Що з цього вийшло - видно на фотографіях. Зрозуміло, подібна робота коштувала не просто дорого, а дуже дорого. Якщо бути точним, то новий салон обійшовся власникові в $ 100 000 або 3 млн 300 тис. рублів. Не так вже і багато, враховуючи той факт, що стоковий Mercedes G 65 AMG коштує 14 млн рублів.

Mercedes-Benz G65 від Top Car

Правда, тільки оздобленням салону справа не обмежилася - машина отримала новий карбоновий капот, кожух запасного колеса, спойлер на даху, ручки і карбонові корпуси дзеркал. А ось двигун змін не зазнав, і під капотом розташовується шестилітровий дванадцятициліндровий твін-турбо двигун AMG потужністю 612 к.с. (1000 Н ∙ м). Судячи з усього, мотористи Hamann і Top Car вирішили, що даний силовий агрегат не потребує поліпшення. Втім, в Top Car готові і далі працювати з Mercedes G-класу будь-яких модифікацій, і ступінь їх «прокачування» залежатиме головним чином від побажань і платоспроможності клієнта.

Mercedes-Benz G65 від Top Car

У найближчих планах ательє Top Car "прокачування" Porsche 911, а так само робота над новітнім Mercedes-Benz S-класу (W222).

Джерело: auto.mail.ru