Новий мотор Mercedes-Benz для Формули-1 буде потужніший конкурентів

Журналістам видання Auto Motor und Sport вдалося з'ясувати, що двигуни Формули-1 Mercedes-Benz нового покоління опиняться на 100 кінських сил потужніше моторів Renault і Ferrari. Ці силові установки з'являться в чемпіонаті світу наступного року, коли на зміну 2,4-літровим "атмосферником" V8 прийдуть шестициліндрові турбовані агрегати робочим об'ємом 1,6 літра.

Інформація про перевагу моторів Mercedes-Benz над конкурентами не підтверджена офіційно. Тим не менш, непрямим свідченням цих даних може служити бажання Mercedes-Benz збільшити ширину задніх покришок Формули-1. Німецький виробник мотивував свою вимогу тим, що в 2014 році у силових установок збільшиться крутний момент - з 320 до 600 ньютон-метрів.

Тим часом, суперники штутгартської компанії, Renault і Ferrari, не бачили гострої необхідності в зміні ширини привідних коліс. Аналітики пояснили це різницею характеристик нових двигунів. Міжнародна автомобільна федерація (FIA) частково задовольнила запит Mercedes-Benz: з наступного сезону задні покришки Формули-1 стануть ширше на два сантиметри.

У 2014 році мотори Mercedes-Benz отримають команди Mercedes AMG, McLaren, Williams і Force India. Решта гоночні колективи будуть використовувати або Ferrari, або Renault. Зокрема, французькі агрегати дістануться чемпіонській стайні Red Bull Racing. У сезоні-2015 до трьох постачальникам приєднається Honda, яка будуватиме двигуни для McLaren.

Джерело: motor.ru