Кросовер Mercedes GLA буде коштувати менше 30 тисяч євро

Автосалон у Франкфурті 2013 року вельми насиченим. На це натякає ще одна прем'єра, яка очікується саме тут, - серійний кросовер Mercedes GLA. За інформацією видання Auto Express, замовлення на штутгартську п`ятидверку почнуть приймати в перших місяцях 2014-го. І за неофіційною інформацією, у Великобританії компактний паркетник у стартовій версії буде коштувати приблизно на 5000 фунтів дорожче базового А-класу. Тобто ціна на Mercedes GLA складе приблизно 25 000 фунтів стерлінгів, що дорівнює майже 29 тисячам євро.

Mercedes-Benz GLA

Очікується, що п`ятидверка Mercedes GLA буде продаватися на всіх найбільших ринках світу: у США, Європі, Китаї та Бразилії. Також є ймовірність, що цей паркетник будуть збирати в Росії.

Mercedes-Benz GLA

Прийдешня модель базується на передньопривідній модульній платформі MFA, а її габарити навряд чи будуть сильно відрізнятися від показників хетчбека A-класу. Імовірно, довжина складе 4,4 м, а ширина і висота - 1,8 і 1,6 м відповідно.

Покупцям запропонують автомобілі з переднім і повним приводом, з механічними та роботизованими коробками передач. Гаму бензинових моторів повинні скласти наддувні «четвірки» 1.6 (156 к.с.) і 2.0 (211), а в числі турбодизельних виявляться агрегати 1.8 (136) і 2.1 (170). Найбільш дорогою версією буде «заряджена» GLA 45 AMG з 360-сильним дволітровим мотором, преселективним «роботом» і повним приводом. Такі машини, швидше за все, оцінять в 55 тисяч євро.

Роберт Есенов, drive.ru