Седан Mercedes C-класу розкрив свій внутрішній світ

Яким ми тільки не бачили новий Mercedes C-класу: і в камуфляжі, і без нього. Але досі громадськість не бачила інтер'єр машини наступного покоління. А тепер папараці зняли і його. Нехай у передсерійному вигляді, але вже можна про щось говорити. Наприклад, про те, що повністю змінилася архітектура - замість кутів і граней попередника з'явилися плавні лінії. Всередині у «цешки» нове кермо, дисплей мультимедійної системи стирчить на верхівці панелі, як у молодших моделей Мерседеса, а повітроводи стали круглими. Загалом, Mercedes C-класу буде частково схожий на флагманський S-клас не тільки зовні, але і всередині.

New Mercedes-Benz C-Class

Серійний Mercedes C-класу з індексом W205 дебютує і вийде на європейський ринок в 2014 році. У перспективі очікуються гібридні модифікації в парі з бензиновим або дизельним двигуном.

New Mercedes-Benz C-Class

Навіть «захисний костюм» не в силах приховати того факту, що ліхтарями і кришкою багажника С-клас буде схожий на S-клас. Так вже було з моделлю W203, яка скидалася на зменшену копію седана W220.

New Mercedes-Benz C-Class

Автомобіль стане більше майже за всіма параметрами. Довжина перевалить за 4,6 м (зараз 4591 мм), а колісна база, імовірно, досягне 2800 мм (нині 2760). Більше місця для ніг повинні отримати пасажири другого ряду, а обсяг багажника збільшиться з 475 до 500 л. Лінійка моторів складатиметься здебільшого з наддувних «четвірок»: дизеля 2.1 (170, 204 і 231 сила) і бензинових агрегатів 1.6 (156) та 2.0 (184, 211 і 252). На вершині гами - атмосферна V-подібна "шістка" 3.0 (333 «коні»). І, звичайно ж, в пару всім моторам поставлять знайомий, але злегка модернізований семидіапазонний «автомат» 7G-Tronic.

Роберт Есенов, drive.ru