Новий Mercedes-Benz Viano: перші скетчі

Навесні 2014 року Mercedes-Benz офіційно представить нове покоління мінівена Viano. Проте вже зараз блог Passion Blog опублікував перші офіційні скетчі новинки.

Mercedes-Benz Viano

Як можна бачити з фото, зовнішність Mercedes-Benz Viano зміниться в відповідності з новим корпоративним стилем. Зокрема, автомобіль обзаведеться новими фарами головного світла, інший гратами радіатора і переднім бампером.

В інтер'єрі нового Viano ставка буде зроблена на поліпшення якості обробки матеріалів та додаткові електронні помічники. Зокрема, творці обіцяють, що Телематика автомобіля вийде на якісно новий рівень.

Mercedes-Benz Viano

Під капотом автомобіля розміститься чотирициліндровий дизельний двигун OM651, доступний в трьох ступенях форсування, проте конкретних технічних характеристик поки не наводиться. Про бензинові двигуни не повідомляється, але не виключено, що, як і колись, це буде 3,5-літрова V-подібна шістка потужністю 258 к.с. Двигуни будуть працювати в парі з 7-ступінчастою роботизованою трансмісією G-TRONIC PLUS.

Про ціни на новинку не повідомляється, але логічно припустити, що нове покоління моделі буде дорожче нинішнього Mercedes-Benz Viano.

Джерело: auto.mail.ru