Спливли перші параметри чотирьохдверки Mercedes S 65 AMG

У повній відповідності з традиціями цікаві неофіційні відомості з'явилися в Мережі куди раніше заяв компанії. Ресурс Mercedes-Benz Passion стверджує: седан S 65 AMG отримає мотор V12 з віддачею 630 к.с. і 1000 Н • м. Цей двигун буде суміщений з семиступінчастою трансмісією AMG Speedshift MCT і дозволить новому седану набирати сто кілометрів на годину з місця не більш ніж за чотири секунди (точні дані з'являться, звичайно, пізніше).

Mercedes-Benz S63 AMG

Напевно S 65 AMG буде зовні дещо відрізнятися від седана S 63 AMG (на фото), представленого в нинішньому місяці.

Mercedes-Simplex 60 hp 1904р.

Далеким попередником S-класу німці вважають модель Mercedes-Simplex 60 hp 1904 року. Вона оснащувалася чотирициліндровим мотором об'ємом 9,24 л, який фактично розвивав 70 к.с., що дозволяло розганятися до 120 км/год. На ті часи це були просто прекрасні параметри для великого та розкішного автомобіля. Крім того, за поданнями початку XX століття, у тієї машини був відносно низький центр ваги, так що на високих швидкостях вона вела себе зовсім непогано. Коштувала ця модель 25 000 золотих марок (близько 130 000 євро на сучасні гроші). Примірник на фото належав підприємцю Емілю Еллінеку, який зіграв важливу роль у розвитку компанії Daimler і ім'я дочки якого - Мерседес - і стало всесвітньо відомим брендом.

Середня витрата палива новинки прогнозується на рівні 11,6 л/100 км. Також, за чутками, потужний S-клас отримає підвіску Magic Body Control. Інших витоків даних поки немає, хіба що названі дата початку прийому замовлень (січень 2014) і дата надходження на ринок (березень 2014 го). Ну а для представлення пройденого Мерседесом шляху ми трохи розповіли вам про попередника найпотужнішої «Ески», віддаленого від неї на 110 років.

Леонид Попов, drive.ru