Навігацію "Мерседесів" подружать з окулярами Google Glass

Компанія Mercedes-Benz вивчає можливість інтеграції окуляр доповненої реальності Google Glass зі своїми автомобілями. Про це виданню Silicon Valley Business Journal розповів президент американського центру досліджень і нових розробок «Мерседеса» Йоханн Юнгвірт.

За словами Юнгвірт, німецький автовиробник працює над проектом, що дозволяє об'єднати окуляри Google Glass з навігаційною системою автомобілів. Ідея полягає в тому, щоб уникнути необхідності вводити один і той же адресу кілька разів на різних пристроях.

Наприклад, водій зможе вбити потрібний пункт призначення в навігаційний комплекс автомобіля, доїхати до певної точки, припаркуватися, а потім скористатися окулярами, куди будуть виводитися підказки щодо подальшого напрямку руху, щоб дістатися до кінцевої мети маршруту.

Google Glass

У «Мерседесі» відзначають, що незважаючи на те, що ця технологія знаходиться в процесі створення, до її серійного застосування ще залишилося кілька років.

Окуляри Google Glass були представлені в 2012 році. Вони не мають скел, але оснащені напівпрозорим екраном навпроти одного з очей, на який і виводиться інформація. Близько тисячі пар окулярів були відправлені розробникам для тестування. Фінальна версія Google Glass вийде в 2014 році.

Джерело: motor.ru