Застосування «автомата» 9G-Tronic на Мерседесах розширять

Нещодавно мерседесівці впровадили у себе новацію: дев'ятиступеневу автоматичну коробку передач 9G-Tronic. Дебютувала вона на дизельній моделі E 350 BlueTec, яка поліпшила свої показники, ставши однією з найефективніших шестициліндрових дизелів у своєму класі. Тепер же з'явилася цілком очікувана і логічна інформація, що на даній моделі застосування 9G-Tronic не закінчиться.

Mercedes-Benz CLS

Седан CLS виявиться першим Мерседесом з новою коробкою в США.

9G-Tronic

Лише заміна "автомата" 7G-Tronic на новий агрегат 9G-Tronic (на малюнку) привела на моделі E 350 BlueTec до падіння витрати палива в міському режимі на 7%.

Американці переживали, що прогресивний апарат E 350 BlueTec німці до них не везуть. І ось інсайдери принесли втішні новини для шанувальників Мерседеса і за океаном: дев'ятиступеневий «автомат» з'явиться на CLS-класі 2015 модельного року (щонайменше для одного з моторів). Відбудеться це в 2014 році. Ну а далі, що ще важливіше, новинку поступово поширять і на інші моделі з трипроменевою зіркою. Ця коробка підходить для автомобілів із заднім і повним приводом, уточнюють представники компанії.

Леонид Попов, drive.ru