Mercedes-Benz розробив гольф-карт майбутнього

Vision Golf CartКомпанія Mercedes-Benz розробила гольф-карт майбутнього - Vision Golf Cart. У рамках цього проекту німці запропонували поділитися своїми ідеями автомобільних ентузіастів і шанувальників гольфу. Кращі пропозиції, автори яких отримали VIP-квитки на турнір The Open Championship, були втілені в єдину концепцію зусиллями фахівців каліфорнійської дизайн-студії «Мерседеса».

Новинка приводиться в рух електромотором, який живиться від акумулятора, що заряджається як від побутової електромережі, так і від сонячної енергії. Управління гольф-картом здійснюється за допомогою джойстика, встановленого на центральному тунелі. Крім цього, Vision Golf Cart оснастили проекційним дисплеєм, на який виводиться інформація, зокрема, про поточний стан гри, а також прогноз погоди. Електронний спідометр при цьому розташувався безпосередньо під лобовим склом машини.

Vision Golf Cart

Гольф-карт також отримав док-станцію для підключення iPad або iPhone. За допомогою мобільних гаджетів водій може управляти кондиціонером і гучністю аудіосистеми, а також зв'язуватися безпосередньо з гольф-клубом для замовлення їжі або напоїв. З автомобіля можна попереджати інших гравців про те, що вони знаходяться в зоні удару і ділитися кількістю пройдених лунок і фотографіями.

Проект передбачає обладнання машини і системою Airscarf («повітряний шарф»), що вже встановлюється на серійні моделі «Мерседеса». Система являє собою спеціальні дефлектори в підголівниках крісел, що подають тепле повітря до шиї водія і пасажира. В якості опціонального обладнання для гольф-карта запропоновані двері і система затемнення лобового скла. Багажний відсік вміщує дві сумки з ключками для гри в гольф.

Vision Golf Cart

У Mercedes-Benz відзначили, що завдяки наявності передньої і задньої оптики гольф-карт може бути використаний на дорогах загального користування. При цьому німці не привели технічні характеристики силової установки Vision Golf Cart.

Чи буде машина запущена в серію - не уточнюється.

Джерело: motor.ru