Швейцарська армія вибирає G-клас

Mercedes-Benz G-Class

Mercedes G-класу на момент свого народження був військовим транспортним засобом. Перша цивільна версія з'явилася лише в 1979 році. Mercedes і раніше будував військові версії G-класу, і вони як і раніше купуються різними збройними силами.

Нещодавно щасливими володарями стали представники Швейцарії, які обрали G 300 CDI в якості заміни всюдиходам PUCH 230 GE. Моделі G-класу слідують тій же основної концепції, що і автомобілі Puch, але технологічно більш просунуті.

Швейцарська армія заявила, що схилилася на користь Mercedes після серії жорстких випробувань, де брали участь ще 3 суперника. G 300 CDI добре себе зарекомендував як надійний і простий в управлінні автомобіль. Всі 4 конкурсанта були протестовані на пересіченій місцевості, в районах гірських перевалів, в умовах низьких температур і швидкої мобілізації за участю військ.

Mercedes-Benz G-Class

Машини будуть використовуватися для перевезення особового складу та обладнання у всіляких операціях. Mercedes G 300 CDI оснащений шестициліндровим дизельним двигуном OM 642 потужністю 181 л. с. і обертовим моментом 400 Нм, зв'язаним з п'ятиступінчастою автоматичною КП. "Гелендваген" може досягати максимальної швидкості в 160 км / ч.Завдяки кліренсу 210 мм військовий варіант G-класу здатний долати брід глибиною 600 мм. Додатковою перевагою служать постійний повний привід, що знижує передача і три блокування диференціала.

Джерело: autoutro.ru