Mercedes CLA отримає мексиканську прописку

Mercedes-Benz CLA

Як повідомляє видання AutoNews, наступне покоління Mercedes-Benz CLA може отримати мексиканську прописку: автомобіль будуть збирати на потужностях заводу Nissan, розташованого в мексиканському штаті Агуаскальєнтес. Офіційного договору про організацію спільного підприємства сторони поки не підписали, однак угода може отримати зелене світло вже на початку наступного року, якщо вірити главі Daimler Дітер Цетше.

Цетше також заявив, що японський виробник отримає певні переваги у разі укладення договору про співпрацю. Надавши свої виробничі потужності, Nissan отримає доступ до розробок Mercedes і зможе зробити на платформі CLA модель того ж сегмента під своїм преміум-брендом Infiniti.

У разі вдалого розвитку подій виробництво майбутнього покоління CLA почнеться в Мексиці в 2018 році. Мотиви німецького концерну очевидні: як заявив сам глава Daimler, "Мексика - оптимальне місце для розгортання виробництва під американський ринок", а подібний хід принесе значні фінансові переваги. У кожному разі, співпраця з Nissan набагато вигідніше, ніж будівництво нового заводу з нуля. Nissan, у свою чергу, займеться розширенням виробничих площ і вже зараз приступає до розробки моделі, яка багато чого запозичить від Mercedes CLA.

Джерело: autoutro.ru