Німці вивели на тести лінкор Mercedes-Benz S Pullman

Нещодавно вийшов седан Mercedes-Benz S-класу і відразу був представлений у двох варіантах по колісній базі (3035 і 3165 мм), отже, і за загальною довжиною (5116 і 5246 мм). Проте вже в травні наступного року до цієї пари приєднається ще більш довгий варіант: модель S-Class Pullman. Вона буде націлена на клієнтуру марки Maybach.

S-Class Pullman

За неофіційними даними, Пульман може отримати в задній частині салону додаткові середні крісла, звернені обличчям до заднього дивану.

Так, судячи по прототипу, у нового Пульмана не буде трьох бічних вікон, як у моделі, що носила це ім'я на рубежі XX-XXI століть, хоча, хто знає, яку ще версію мерседесівці можуть створити пізніше. Але і без подібної явно видимої середньої секції S Pullman нового покоління вражає. Офіційних чисел поки немає, але, за неофіційними даними, база новачка виявиться приблизно в районі 3,5 м, а загальна довжина - понад п'ять з половиною метрів, якщо не ближче до шести. Цей гігант значною мірою розрахований на увагу китайців, добре приймаючих довгобазні версії S-класу.

S-Class Pullman

Масштаб автомобіля добре відчувається на знімку в профіль. Зверніть увагу на задні двері і задню стійку. Тягати цю тушу повинен агрегат V12 twin-turbo, якому пророкують віддачу на рівні 600 к.с. А пізніше Пульман повинен отримати і гібридну версію.

Леонид Попов, drive.ru