Спорткар Mercedes-Benz SLC AMG вийшов на випробування

Співробітники ательє AMG відзняли серію неофіційних кадрів, які наочно підтверджують шнформацію, що з'являлась раніше: в надрах компанії визріває купе Mercedes-Benz SLC AMG (назва поки умовна). Воно стане на сходинку нижче за модель SLS і в деякому сенсі буде навіть її заміною. Хоча й у SLS у віддаленому майбутньому може з'явитися продовження.

Mercedes-Benz SLC

Двері на SLC будуть традиційні, але з безрамковими склами. З'явиться новинка, по всій видимості, в 2014 році. Пізніше вийде відкрита версія.

Mercedes-Benz SLC

По конструкції спорткар SLC подібний старшому «побратиму» SLS: з двигуном, розміщеним спереду, але в межах бази, і з віднесеною до задньої осі коробкою передач. Істотна різниця: SLC буде трохи менше і легше центнера на три.

 Mercedes-Benz SLC

Ціна на SLC в Німеччині стартує з позначки близько 110 тисяч євро, що трохи вище, ніж ціна на 400-сильне купе Porsche 911 Carrera S (105173 євро).

Дводверка із заводським індексом C190 отримає цілу гаму моторів, але поки більш-менш прояснюється ситуація лише з одним з них - новою «вісімкою» об'ємом чотири літри з двома турбокомпресорами. За неофіційними даними, цей агрегат спочатку дебютує на «гарячій» версії C 63 AMG нового С-класу. Для даного двигуна передбачено кілька рівнів форсування - від 465 к.с. до 585 к.с. Очевидно, всі ці варіанти знайдуть своє місце під капотом SLC. Початковим ж може стати турбомотор 3.0 V6 на 330 к.с.

Леонид Попов, drive.ru