Mercedes C-класу буде використовувати дизель Renault

Mercedes-Benz C-Class

Двигун Renault у вашому Mercedes C-класу? Ні в якому разі! Ніхто ніколи не потерпить подібного. Однак немає сенсу чинити опір, оскільки це вже трапилося з передньопривідними Mercedes.

Mercedes A 180 CDI використовує 1,5-літровий 110-сильний дизель від Renault. Цей мотор хороший для базової моделі, але недостатньо хороший для С-класу, особливо якщо згадати, що машина конкурує з BMW 3-ї серії.

Замість того щоб адаптувати свій 1,8-літровий дизель, Mercedes має намір взяти кращий компактний двигун Renault і встановити його на С-клас. 1,6-літровий dCi видає 130 к. с. і 320 Нм крутного моменту і пропонується на топових версіях Megane, Scenic, Grand Scenic і Nissan Qashqai. Він був розроблений, щоб замінити більш масивні 2-літрові дизелі. Мотор набагато краще збалансований і є одним з найскладніших двигунів, вироблених Renault.

Отже, виходить, що С 200 CDI, оснащений мотором Renault, стане базовою моделлю, доступною лише з МКП (автоматична коробка з'явиться трохи пізніше). Оглядачі порталу Autoevolution знайшли цю інформацію на французькому сайті blogautomobile.fr, що повідомляє, що офіційна заява буде оприлюднена через пару днів. У них також є фотографія 1,6-літрового dCi з поздовжнім розташуванням - якраз те, що потрібно Mercedes.

Джерело: autoutro.ru