Італійці перетворили родстер Mercedes-Benz SL в універсал

Проект Coupetorino 2013

Італійське дизайн-ательє StudioTorino представило проект переробки родстера Mercedes-Benz SL в універсал з кузовом «Shooting Brake». Робота, що отримала назву «Coupetorino 2013», створена шістьма студентами італійського інституту прикладного мистецтва і дизайну за підтримки топ-менеджера відділення штутгартского виробника Global Advance Design Штефі Келя.

За умовами, які висуваються до студентів, проект повинен бути не просто фантазією на задану тему. Дизайнерам було необхідно взяти до уваги можливість технічної реалізації і вартість серійного виробництва подібної машини. Роль Келя звелася до того, що він провів для студентів три лекції, а також консультував їх з виникаючих питань по електронній пошті.

Проект Coupetorino 2013

В результаті, методом стереолітографії, генеруючим монолітні прототипи, була створена модель в масштабі 1:4. Згодом її виставили на огляд в «мерседесівському» дизайн-центрі в італійському Комо.

Проект Coupetorino 2013

У 2008 році ательє StudioTorino також представило проект під назвою Coupetorino, в ході якого Mercedes-Benz SL перетворився на «фастбек» з сильно заваленими задніми стійками кузова.

Проект Coupetorino 2013

У середині червня поточного року компанія StudioTorino продемонструвала спорт-пакет для спорткара Porsche Cayman S. У нього входить установка на модель карбонового аеродинамічного обважування кузова та фарбування одним з семи ексклюзивних кольорів. Вся переробка оцінена в 135 тисяч євро (без урахування вартості самого автомобіля).

Джерело: motor.ru