Mercedes-Benz до кінця року навчить автомобілі спілкуватися

Компанія Mercedes-Benz до кінця поточного року почне встановлювати на серійні автомобілі систему під назвою Car-to-X, що дозволяє автомобілям «спілкуватися» один з одним і об'єктами інфраструктури. Подібна розробка, яка з'явиться у виробника раніше всіх конкурентів, інформуватиме водія про небезпеку на дорозі, що знаходяться поза зоною видимості.

На момент запуску система Car-to-X зможе працювати тільки на автомобілях, оснащених мультимедійним комплексом Comand Online і додатковим пакетом Drive Kit Plus, який доступний для «Мерседесів» в якості опції. Крім того, до комплексу повинен бути постійно підключений смартфон з встановленим додатком Digital DriveStyle, що дозволяє «Команду» отримати повний доступ до пристрою.

«Увага: попереду небезпека!»

Система буде отримувати інформацію та оповіщення від екстрених служб (про аварії, автомобілі що зламалися на дорозі і складні погодні умови), виводячи потім відповідні попередження на екран мультимедійного комплексу.

У тому випадку, якщо отримати інформацію в автоматичному режимі не можна (наприклад, про тварин на дорозі або смітті, здатному зашкодити машину), то водій може вручну занести попередження в систему, яке потім буде надіслано іншим автомобілям. У «Мерседесі» заявляють, що відправка подібних оповіщень «так само просто, як натискання кнопки», тому це не відволіче водія від керування.

Попередження про аварію

Як повідомлялося раніше, Mercedes-Benz входить до числа учасників чотирирічної дослідницької програми німецького уряду під назвою «Safe Intelligent Mobility - Testfield Germany» (simTD). Її завданням є випробування інтелектуальних автомобільних систем, що збільшують безпеку дорожнього руху, а також вироблення єдиного стандарту для технологій «спілкування» машин один з одним.

У simTD також входять Audi, BMW, General Motors, Volkswagen і Ford.

Джерело: motor.ru