Mercedes-Benz почав випуск S-Class нового покоління

Mercedes-Benz S-Class (W222)

Компанія Mercedes-Benz приступила до випуску седана S-Class нового покоління. Виробництво новинки налагоджено на підприємстві «Мерседеса» в німецькому місті Зіндельфінген.

Автовиробник інвестував у підприємство близько мільярда євро для підготовки до випуску нового S-класу. З цих коштів 350 мільйонів євро пішли на цех з виробництва кузовів, 130 мільйонів євро - на пресовий цех, а близько 70 мільйонів євро - безпосередньо на саму складальну лінію.

Крім цього, «Мерседес» займався перепідготовкою персоналу для випуску новинки. Також автовиробникові вдалося знизити на заводі споживання електроенергії на 20 відсотків з розрахунку на один випущений автомобіль.

Mercedes-Benz S-Class (W222)

Офіційний дебют Mercedes-Benz S-Class нового покоління відбувся в середині травня. Спочатку модель буде доступна з парою гібридних силових установок, а також з одним бензиновим і одним дизельним мотором. Топова версія - S 500 - оснащена 4,6-літровою V-подібною "вісімкою" потужністю 455 кінських сил. Седан з таким двигуном може розганятися з місця до ста кілометрів на годину за 4,8 секунди.

Також седан отримав підвіску Magic Body Control, яка за допомогою стереоскопічної камери відстежує якість дороги і змінює жорсткість амортизаторів окремо на кожному з коліс для забезпечення максимального комфорту при пересуванні.

Джерело: motor.ru