Mercedes-Benz планує побудувати завод у Мексиці

Mercedes-Benz A-Class

Mercedes-Benz один з останніх преміальних автобрендів, який ще не оголошував про наміри побудувати власний завод в Мексиці. Цей крок безсумнівно дозволить істотно заощадити на виробництві та логістиці. До того ж, це послужить захистом від коливань валютних курсів. Audi вже підтвердили, що планують побудувати завод в Мексиці і запустити його до 2016 року.

BMW і Infiniti не так давно повідомляли, що бажають збирати деякі свої найпопулярніші моделі на території Мексики, і Mercedes-Benz пішов їхнім шляхом. Цю інформацію вперше повідомила місцева газета El Financiero, посилаючись на Педро Таберу, главу Мексиканської підрозділу Mercedes-Benz. Він заявив, що компанія розглядає безліч варіантів розвитку подій, включаючи партнерство з компанією Nissan, яка вже має свій завод в Мексиці.

Анонімне джерело в Daimler - материнської компанії Mercedes-Benz - повідомив агентству Рейтер, що шанси на те, що німецький бренд запропонує партнерську угоду концерну Nissan, в рамках якого компанії будуть проводити збірку своїх автомобілів на заводі, що належить японцям, великі.

Mercedes-Benz CLA

Нічого дивного в такому партнерстві не буде, так як люксовий підрозділ Nissan - компанія Infiniti - незабаром запустить у виробництво на мексиканському заводі новий компакт, який побудований на тій же платформі, що і CLA Class і деякі інші автомобілі Mercedes-Benz.

Джерело: autoutro.ru