"Брабус" зробив Mercedes-Benz GL63 AMG 620-сильним

Mercedes-Benz GL63 AMGНімецьке ательє «Брабус» побудувало тюнінг-версію флагманського позашляховика Mercedes-Benz GL63 AMG. Віддача 5,5-літрового бітурбованого бензинового мотора V8 зросла з 557 кінських сил і 760 Нм крутного моменту до 620 кінських сил і 820 Нм.

Підвищити потужність агрегату вдалося за рахунок установки нового блоку управління двигуном. Завдяки додатковим 63 кінським силам позашляховик здатний набирати першу "сотню" за 4,7 секунди, а його максимальна швидкість обмежена електронікою на позначці 280 кілометрів на годину (показники «звичайного» GL63 AMG становлять 4,9 секунди і 250 кілометрів на годину відповідно). Трансмісія - семиступінчастий "автомат" 7G-Tronic.

Mercedes-Benz GL63 AMG

Новий «Брабус» також обзавівся переналаштованою спортивною випускною системою, яка може змінювати своє звучання завдяки натисненню спеціальної кнопки на рульовому колесі. У режимі «Sport» позашляховик буде видавати більш грубий «гортанний» звук, в той час як при активації режиму «Coming Home» (дорога додому) Brabus GL63 AMG запрацює тихіше.

Mercedes-Benz GL63 AMG

Позашляховик став ширше на вісім сантиметрів через нові бампера і колісні арки, обзавівся іншим заднім спойлером, переднім і заднім дифузором, а також отримав більш масивні вентиляційні отвори в радіаторних гратах.

Mercedes-Benz GL63 AMG

Клієнтам будуть пропонуватися на вибір 21 -, 22 -, і 23-дюймові легкосплавні колісні диски з покришками Continental, Pirelli або Yokohama. В обробці салону «Брабуса» можуть бути використані різні матеріали, такі як шкіра, алькантара і дерево.

Mercedes-Benz GL63 AMG

Ціна новинки поки не повідомляється.

Mercedes-Benz GL63 AMG

Джерело: motor.ru