Команда Williams підтвердила відмову від моторів Renault

Боліди Williams и Mercedes AMG

У наступному сезоні команда Формули-1 Williams відмовиться від двигунів Renault. Як повідомляє офіційний сайт стайні з Гроува, з 2014 року гоночний колектив перейде на силові агрегати Mercedes. Журналісти дізналися про контракт шість днів тому, проте підтвердження прийшло тільки зараз.

Нова угода розрахована на кілька років - точну тривалість сторони вважали за краще не розкривати. Таким чином, в 2014 році у Mercedes-Benz буде три клієнта у Формулі-1: McLaren, Force India і Williams. Такі ж мотори безкоштовно дістануться заводській стайні Mercedes AMG. У сезоні-2015 McLaren перейде на силові установки Honda, що залишить «Мерседес» з двома клієнтами.

Останні два роки команда Williams використовувала двигуни Renault. У наступному сезоні учасникам Формули-1 належить перейти на мотори нового покоління: атмосферні агрегати V8 робочим об'ємом 2,4 літра які змінять 1,6-літрові турбовані «шістки» з обов'язковою системою рекуперації енергії ERS. Цю систему будуть надавати виробники двигунів. Окремі команди планують разом з ERS закуповувати у постачальників готові коробки передач, проте в Williams збираються самостійно будувати трансмісію.

Джерело: motor.ru