Mercedes-Benz CLK відродить ім'я

Mercedes-Benz C-Class CoupeКомпанія Mercedes-Benz поверне купе C-Class наступного покоління ім'я CLK, повідомляє видання Automobile.

Назва CLK використовувалося для двох поколінь купе і кабріолетів, що будувалися на базі C-Class і випускалися в період з 1996 по 2009 рік. В даний час такі двухдверки називаються просто C-Class Coupe.

Наступне покоління C-Class побудують на модульній задньопривідній платформі MRA. При цьому новий CLK зроблять легше і більш драйверским, ніж нинішнє купе. Крім того, дизайн моделі буде істотно відрізнятися від інших членів сімейства «четвертого» C-Class, серед яких залишаться седан, універсал і варіант з подовженою базою, призначений для ринку Китаю.

За інформацією видання Automobile, в гамму двигунів нового C-Class увійдуть три 2,1-літрових дизеля різної потужності, 1,6 - і 2,0-літрові бензинові «четвірки», трилітрова твін-турбо «шістка», а також восьмициліндровий агрегат 4.0 для "зарядженої" версії C63 AMG. Модель буде доступна як з заднім, так і з повним приводом.

Мотори зможуть працювати в парі або з шестиступінчастою "механікою" коробкою передач, або з семідіапазонний «автоматом». До 2017 року модель повинна отримати дев'ятиступеневою автоматичну трансмісію.

Очікується, що дебют C-Class нового покоління відбудеться навесні наступного року на автосалоні в Женеві. Через два роки на ринку з'являться купе і кабріолет. Пізніше лінійка доповниться гібридної модифікацією.

Джерело: motor.ru