Купе і кабріолет Мерседеса E-класу отримають AMG-версії

На жаль, відбудеться це не з моделями нинішнього покоління, а тільки наступного. Але краще пізно, ніж ніколи. Герд Юнгінгер, продукт-менеджер Mercedes, пояснив, що рішення про відсутність версії від ательє AMG для Е-класу в кузовах купе і кабріолет було прийнято ще сім років тому на стадії планування вихідної моделі Е поточної генерації. «З позиції сьогоднішнього дня ми бачимо, що це було помилкою», - визнав Юнгінгер.Mercedes-Benz E-Class Coupe

Сьогоднішній Е-клас в кузові купе можна оснастити «вісімкою» 4.7 з віддачею в 408 к.с. Цього мало для битви з «зарядженими» автомобілями конкурентів.

Звичайно, для відповіді на Audi RS5 і BMW M4 у Мерседеса є купе C 63 AMG, але Е-купе по довжині досить близько до нього і фактично грає в тій же розмірній лізі. Більше того, купе Е-класу Юнгінгер назвав ідеальним автомобілем, щоб бути AMG. І він же додав, що після рестайлінгу дводверний Е-клас виглядає майже настільки ж ефектно, як машини від AMG. На жаль, зараз пізно міняти стратегію. «Наступного разу ми не зробимо ту ж помилку», - сказав Герд, маючи на увазі, що E 63 AMG Coupe таки побачить світ, але тільки зі зміною покоління вихідної моделі. Шанувальникам марки та її придворного ательє, виходить, слід запастиcь терпінням.

Mercedes-Benz CLK 63 AMG

У далекого попередника Е-купе була «заряджена» версія - CLK 63 AMG, у якої під капотом нараховувалася 481 «конячка», а в модифікації Black Series - 507 к.с.

Леонид Попов, drive.ru