Новий Mercedes C-Класу: свіжі подробиці

Стали відомі нові подробиці про підготовлюваний до виходу Mercedes-Benz C-Класу нового покоління. Як повідомляє видання AutoBild, новинка стане легше, економічніше і крупніше попередника і вийде в кузовах "седан", "універсал", "купе" і "кабріолет".

Mercedes-Benz Next C-Class

Зміни в зовнішності Mercedes C-Класу будуть схожі з тими, що сталися на більш великому седані Е-Класу, а також новому флагмані S. Зображення, які ви бачите на цій сторінці, створені художником і не є офіційними, однак дають уявлення про характер змін.

Об'єм багажника нового Mercedes C-Класу в кузові седан зросте з 485 до 500 л. Маса - навпаки, знизиться на 70 кг. Що ж стосується силових установок, то лінійка двигунів буде складатися з чотирьох-, шести-і восьмициліндрових моторів, а в 2018 році до них приєднається і перший трициліндровий агрегат.

Потужність двигунів складе від 156 к.с. у 1,6-літровою бензиновою версії C180 до 462 к.с. у зарядженої модифікації C 63 AMG, оснащеної 4,0-літровим мотором V8. Не виключається і поява гібридної версії автомобіля.

Очікується, що офіційна прем'єра нового Mercedes-Benz C-Класу пройде в рамках одного з автосалонів в кінці 2013-початку 2014 року. А от у продажу автомобіль з'явиться не раніше наступного літа.

Джерело: auto.mail.ru