Mercedes-Benz показав тізер купе S-Class

Тизер S222 CoupeКомпанія Mercedes-Benz на сторінці в соціальній мережі Facebook опублікувала зображення-тізер моделі S-Class наступного покоління. Імовірно, на ілюстрації показана модифікація з кузовом "купе", яка, як очікується, буде запущена в серію на початку 2014 року.

Офіційно в «Мерседесі» не називають зображений на картинці автомобіль «купе S-Class», проте його дизайн трохи відрізняється від седана, перша фотографія якого з'явилася в кінці квітня. Зокрема, розрізняється оформлення решітки радіатора, при цьому лінія даху виглядає більш короткою і похилим.

Прем'єра седана S-Class нового покоління відбулась в середу, 15 травня, в Гамбурзі в центрі, де замовникам демонструються літаки Airbus A380.

Як повідомлялося раніше, модель буде побудована на модульній платформі, а також отримає безліч деталей з алюмінію і дев'ятиступеневу автоматичну коробку передач. Спочатку в гаму двигунів, як очікується, увійдуть три силові установки: 455-сильний твін-турбо двигун V8 (S500), 258-сильний трилітровий дизель V6 (S350 BlueTEC) і гібрид з 306-сильною бензиновою "шісткою" (S400 Hybrid).

Найпотужніший варіант їх них - S500 - зможе набирати "сотню" на дві десятих секунди швидше за попередника - за 4,8 секунди. Дизель буде досягати цієї ж позначки за 6,8 секунди (раніше 7,1 секунди), а гібрид - за 7,2 секунди (раніше 7,6 секунди).

У сімейство нового S-Class увійдуть шість модифікацій. У їх числі: седани зі стандартною і подовженою базою, лімузин Pullman, який займе нішу знятого з виробництва Maybach 57, купе і кабріолет, а також, можливо, великий універсал з сильно похилою лінією даху в стилі моделей з кузовом «Shooting brake».

Джерело: motor.ru