Поліція Дубая отримала три суперкара

Поліцейський Aston Martin One-77.Поліція Дубая отримала в своє розпорядження три нові суперкара: Aston Martin One-77, Mercedes-Benz SLS AMG і Bentley Continental GT. Автомобілі будуть використовуватися, в першу чергу, в якості «стримуючого фактора» перевищення швидкісного ліміту в еміраті. Про це повідомляє MotorAuthority.

Купе Aston Martin One-77 було випущено в кількості 77 екземплярів. Суперкар оснащений 7,3-літровим мотором V12, що розвиває 760 кінських сил. «Британець» здатний набирати першу "сотню" за 3,7 секунди. Його максимальна швидкість становить 354 кілометри на годину. Вартість моделі досягала 1,15 мільйона фунтів стерлінгів (близько 1,8 мільйона доларів США).

Mercedes-Benz SLS AMG

Суперкар Mercedes-Benz SLS AMG комплектується 6,2-літровою бензиновою "вісімкою" потужністю 571 кінська сила. Автомобіль розганяється до ста кілометрів на годину за 3,8 секунди, а його «максималка» складає 317 кілометрів на годину.

Bentley Continental GT

Bentley Continental GT оснащений шестилітровим турбомотором W12, який залежно від модифікації розвиває від 575 до 625 кінських сил. Найпотужніший варіант - Speed - з нуля до ста кілометрів на годину прискорюється за 4,2 секунди, до 160 кілометрів на годину - за дев'ять секунд. Максимальна швидкість - 330 кілометрів на годину.

Раніше поліція Дубая вже обзавелася патрульними версіями суперкарів Lamborghini Aventador і Ferrari FF.

Джерело: motor.ru