Новий Mercedes S-класу розсекретять в кінці весни

У середині травня 2013 творці нового Мерседеса S-класу розкриють громадськості всі секрети седана з індексом W222. Ми зможемо детально розглянути зовнішність і інтер'єр, вивчити лінійку двигунів і коробок передач, детально дізнатися про багатющий список оснащення. А вже в липні почнуться перші їздові презентації представницької моделі, яка, як це часто бувало, стане орієнтиром для багатьох по частині технічної начинки. А поки все, що у нас є, це шпигунські знімки, одна офіційна фотографія і деяка інформація - частково офіційна, частково ні.

Mercedes-Benz S-Class (W222)

Новинка отримає технологію екстреного гальмування BAS Plus, доповнену функцією Cross-Traffic Assist. Остання допоможе автомобілю бачити транспорт і пішоходів, що наближається до перехрестя і автоматично гальмувати (прогнозоване зниження аварійності - на 27%).

Mercedes-Benz S-Class (W222)

Поки задня частина Мерседеса S-класу W222 надихає нас найменше.

Просторова конструкція кузова нового S-класу буде складатися з алюмінію і надміцних сталей. Жорсткість на кручення інженери збільшили на 14%, а жорсткість при поперечному і вертикальному вигинах - на 11 і 17% відповідно. Величезну увагу приділили шумо-і віброізоляції клітини салону - використані нові шумопоглинаючі матеріали, модернізовані дверні ущільнювачі. Також на благо мешканців салону буде трудиться чотирьохзонний клімат-контроль з іонізатором повітря і двома фільтрами, задні сидіння з кутом нахилу спинки 43,5 градуса, вбудований масажер з 14 пневмокамерами і аудіосистема Burmester з 24 динаміками потужністю 1540 Вт.

Mercedes-Benz S-Class (W222)

Підігрівом в S-класі оснастять не тільки всі сидіння і рульове колесо, але навіть підлокітники. Також у списку опцій значиться ароматизатор інтер'єру, розроблений спеціально для "ески" парфумером Марком фом Енді. Буде доступно п'ять різних ароматів, кожного з яких вистачить приблизно на 11 тисяч км.

У гамі двигунів у «Ески» не залишиться атмосферних агрегатів - тільки наддувні бензинові та дизельні мотори з чотирма, шістьма, вісьма і дванадцятьма циліндрами, які стануть і потужніше, і економічніше. Імовірно, їх потужність складе від 204 до 650 сил (у модифікації S 65 AMG). На седани серії W222 будуть ставити тільки автоматичні коробки передач, але привід зможе бути як задній, так повний. На багатьох ринках німці також запропонують гібридну версію S-класу.

Роберт Есенов, drive.ru