Нью-Йоркська прем'єра електрокара B-Class від Mersedes-Benz

Електрокар на базі Mercedes-Benz B-ClassКомпанія Mercedes-Benz в числі інших новинок привезла на автосалон в Нью-Йорку B-Class з повністю електричним приводом.

Під капотом авто розташувався 132-сильний електромотор (312 Нм), у розробці якого брала участь компанія Tesla, відома своєю пристрастю до потужних спортивних електромобілів. Навіть дивно, що у нью-йоркського дебютанта вийшли середні показники: з місця до «сотні» автомобіль може розігнатися трохи менше ніж за 10 секунд, а без підзарядки здатний проїхати 185 км (для порівняння, запас ходу Nissan Leaf складає 199,5 км).

Двигун живиться від високопродуктивного літій-іонного акумулятора, розташованого під підлогою. Повна зарядка батареї від побутової розетки займає 4 години, проте Merсedes стверджує, що вже після двогодинної зарядки, авто може подолати відстань в 95 км - ця особливість новинки важлива для тих, хто збирається використовувати машину регулярно.

Електрокар на базі Mercedes-Benz B-Class

Йоахім Шмідт, директор з продажу та маркетингу німецької компанії, прокоментував появу новинки так: «ми бачимо сенс у створенні транспорту з нульовим рівнем викидів, тому що все більше людей замислюються про стан навколишнього середовища. Скоро електрокари стануть дуже важливим напрямком автомобільної промисловості».

Електрокар на базі Mercedes-Benz B-Class

Замовити B-Class американські покупці зможуть вже цієї осені. Старт продажів в США намічений на початок 2014 року.

Джерело: autoutro.ru