Оновлений Мерседес E-класу розтягнули за смаком китайців

Спеціально для бадьоро зростаючого китайського ринку і в повній відповідності з його уподобаннями компанія Mercedes приготувала для Шанхайського автошоу модифікацію седана E-Class, що отримала надбавку до бази 140 міліметрів (разом - 3014 мм). Вся вона, як водиться, пішла на додатковий простір в ногах задніх пасажирів. Довга версія буде запущена в Китаї з трьома моторами: E 260 L, E 300 L і E 400 L (204, 245, 333 к.с. відповідно). Всі вони поєднуються з «автоматом». Пізніше в продажу з'явиться і гібридний варіант E 400 L HYBRID, який поки представлений як шоу-кар.

Mercedes-Benz E-Class Long

Загальна довжина нової четиридверки становить 5019 мм.

Mercedes-Benz E-Class Long

Логічно, що подовжені седани E добре обладнані: світлодіодні фари, електричний люк, двозонний "клімат". А на E 300 L і E 400 L ще можна замовити систему повного кругового огляду. Закономірна добавка до обладнання довгобазних машин - управління переднім сидінням з заднього ряду.

Вперше для довгобазного Е-класу модель буде випускатися відразу з двома версіями оформлення носа. Перша - з класичними гратами радіатора з трьома тонкими хромованими горизонтальними планками і фірмовою зіркою, що підноситься над капотом. Друга (на седанах з приставкою Sport) - з великої зіркою на самій решітці. Ці ж машини відрізняються від стандарту боді-китом від відділення AMG («спідниці» бампера, пороги).

Леонид Попов, drive.ru